Partnerzy Voo Voo Voo

Nie byłbym skuteczny, gdyby nie moi cenni partnerzy. Na stałe współpracuję z dwiema firmami, z którymi razem obsługujemy wspólnych Klientów a dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie zaproponować Zleceniodawcom szerszy wachlarz usług i produktów.

Webb Consulting to amerykańska firma która świadczy zaawansowane usługi w sektorze komunikacji internetowej. Oprócz tworzenia całych serwisów WWW, oferuje też wysoko wydajne i łatwe w obsłudze platformy oparte na rozwiązaniach serwerów Domino i bazach danych Lotus Notes. Oprócz tworzenia i wdrażania systemów, oferuje usługi wsparcia Klientów. Jestem autentycznie dumny z naszej współpracy trwającej już od 2003 roku.

Od 2005 roku współpracuję z firmą Webmedia Polska, z którą oprócz usług hostingowych możemy zaoferować Klientom tworzenie i wdrażanie zaawansowanych systemów na bazie SQL i skryptów ColdFusion. W ofercie mamy też pozycjonowanie Google. Współpraca dotycząca zagadnień internetu to tylko część naszej wspólnej oferty. Oprócz wspólnego tworzenia i wdrażania systemów wspomagania pracy zdalnej, pracowaliśmy razem nad prezentacjami multimedialnymi w najrozmaitszych technologiach, obróbką grafiki oraz audio i video.

Wielką zaletą współpracy z WebMedia i Webb Consulting, jest możliwość stworzenia dla Państwa systemu szytego dokładnie na miarę, dopasowanego do potrzeb, wymagań i standardów obowiązaujących w Państwa firmie oraz możliwość elastycznego delegowania zasobów ludzkich do pracy przy poszczególnych projektach zlecanych mi przez osoby prywatne, firmy małe, średnie, duże i międzynarodowe korporacje.

W ramach tak zwanego czasu wolnego, zajmuję się tworzeniem projektów typu 'start ups'. Wraz ze wzmiankowaną już firmą Webmedia, opracowujemy nowe pomysły i staramy się je zrealizować i pokazać szerszej publiczności. Szczegóły już wkrótce 🙂