Koronawirus COVID-19 – Wsparcie

Koronawirus COVID-19 budzi nie tylko lęk z powodów medycznych, ale także ze względów ekonomicznych. Dookoła słyszy się, że mnóstwo ludzi, z dnia na dzień, traci pracę. Oszczędności wystarczą im na miesiąc, dwa, może trzy, ale co dalej!? Tarcza antykryzysowa ewoluuje, ale widać, że nie zaspokoi potrzeb polskich przedsiębiorców, a „zwykły Kowalski” właściwie w ogóle nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc.

Ponieważ nam uwolniło się trochę mocy przerobowych, gdyż niektórzy Klienci, ze względu na ograniczenia towarzyszące pandemii, musieli zawiesić swoją działalność, a tym samym prowadzone z nami projekty, pojawił się pomysł, aby wesprzeć tych, którzy są w najtrudniejszym położeniu po utracie pracy. Jesteśmy skłonni pomóc tym, którzy nie wpadają w rozpacz po utraconym zatrudnieniu i myślą o założenia własnej mikro firmy. Zdajemy sobie sprawę z ogromu inwestycji i nakładu czasu związanego z otwieraniem nowej działalności, dlatego nasza propozycja jest taka, że to Klient zdecyduje, ile nam zapłaci 🙂 Do końca kwietnia przyjmujemy zgłoszenia – konsultacje kończymy 8 maja 2020 roku – jeśli akcja spotka się z dużym odzewem, rozważamy przedłużenie takiego wsparcia. Oceniamy, że w tym modelu będziemy w stanie stworzyć do 10 nowych witryn opartych na platformie WordPress. Oczywiście mówimy o prostych stronach informacyjnych, bez modułów e-commerce. Pomożemy także w przygotowaniu strony do organicznego pozycjonowania (SEO), w zaistnieniu w mediach społecznościowych, założeniu wizytówki Google i generalnie w tym, aby nowo powstała firma w ogóle była obecna w sieci.

Nasza oferta zawiera instalację WordPressa, implementację wybranego (darmowego) szablonu, kodowanie, wypełnienie witryny treścią przygotowaną przez Klienta oraz konsultacje. Nie zawiera jednak kosztów copywritingu (przygotowania treści tekstowych i graficznych witryny), projektu logo, zakupu grafiki stockowej i/lub szablonu typu premium, hostingu, ani rezerwacji i opłacenia domeny. Jednak hosting i domenę pomagamy pozyskać na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jeśli właśnie Twój etat lub śmieciówka przeszły niedawno do historii i masz pomysł na swój własny biznes lub merytoryczny blog, skontaktuj się z nami i opowiedz, do czego potrzebna Ci jest strona internetowa.